Organizator w Katowicach

Impresariat Muzyczny Concerto

Organizator w Częstochowie

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie

Współorganizator w Katowicach

Filharmonia Śląska

Współorganizator w Częstochowie

Filharmonia Częstochowska

Mecenas Kultury

Szkoła muzyczna Yamaha

Oferta marketingowa (pakiety sponsorskie)

Oferujemy Państwu cały potencjał marketingowy i społeczny "FILHARMONII malucha". Dzięki współpracy Państwa firma uzyska wiele korzyści płynących z siły komunikacyjnej tego niesamowitego Wydarzenia oraz z transferu wartości kojarzonych z "FILHARMONIĄ malucha". Firma, która dzisiaj inwestuje w reklamę podczas koncertów "FILHARMONII malucha" jest kojarzona z innowacyjnością, dynamiką, sprawnością organizacyjną oraz najwyższą jakością usług dla najmłodszych, ale przede wszystkim postrzegana jest jako ..

... przedsiębiorstwo zaangażowane i wrażliwe społecznie,
... "Firma przyjazna Dzieciom" oraz "Firma przyjazna Rodzicom",
... koncern jawiący się - dzięki unikatowej formie spędzania czasu - jako bardziej przyjazny i ludzki,
... korporacja kładąca nacisk na popularyzację edukacji wczesnodziecięcej i edukacji rodzicielskiej.

Zainteresowanym firmom i instytucjom oferujemy rozbudowane pakiety i tytuły sponsorskieMecenas Kultury, Sponsor Kultury, Patron medialny/honorowyPartner i Przyjaciel. Świadczenia dotyczą prezentacji wizerunku firmy na wielu polach eksploatacji i nośnikach reklamy. Ponadto uwzględniają działania niestandardowe w obszarach: public relations, promocji uzupełniającej i kształtowania wizerunku.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i oczekiwania. Prosimy dać nam znać czego potrzebujecie. W ramach oferowanych świadczeń - opracujemy dla Państwa indywidualną kampanię promocyjną. Bierzemy pełną odpowiedzialność za końcowy efekt naszej pracy!

Oferta marketingowa (pakiety sponsorskie) / Kontakt:

sekretariat:
tel: +48 327 57 18
fax: +48 58 323 83 63
godziny pracy biura: poniedziałek-piątek 12.00 - 20.00
e-mail: biuro@filharmoniamalucha.pl

Marcin Bujnowicz:
tel: +601 486 156

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami: (mapa przywilejów sponsorskich, umowa sponsorska)

Firma, która wykorzystuje marketingowo "FILHARMONIĘ malucha", zawsze otrzymuje więcej - zyskuje emocje dzieci i ich rodziców oraz zjednuje sobie nowych sympatyków, a te wartości są po prostu BEZCENNE! 

Grupa BUJNOWICZ
Close
© 1997-2020 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
email: mail

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.