Organizator w Katowicach

Impresariat Muzyczny Concerto

Organizator w Częstochowie

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie

Współorganizator w Katowicach

Filharmonia Śląska

Współorganizator w Częstochowie

Filharmonia Częstochowska

Mecenas Kultury

Szkoła muzyczna Yamaha

Muzyka koncertów FILHARMONII malucha

Muzykę - dosłownie na wyciągnięcie ręki, gdyż dzieci siadają wśród Artystów na scenie - wykonują zawodowi muzycy z polskich oper i filharmonii, co gwarantuje wysoki poziom artystyczny.

Repertuar Koncertów FILHARMONII malucha dobierany jest specjalnie do percepcji maluchów, niemowlaków i dzieci w brzuszkach i wypełniają go najsłynniejsze dzieła ... 

... muzyki poważnej, którą tworzą fragmenty utworów wielkich kompozytorów (m.in. J.S.Bacha, G.F.Handela, A.Corelliego, H.Purcella, A.Vivaldiego, J.Pachelbela, Ch.W.Glucka, J.Haydna, W.A.Mozarta, L.Beethovena, F.Schuberta; G.Rossiniego, C.M.Webera, N.Paganiniego, H.Berlioza, F.Mendelssohna-Bartholdy, F.Chopina, R.Schumanna, F.Liszta, G.Bizeta; P.Czajkowskigo, B.Smetany, A.Dvoraka, J.Offenbacha, rodziny Straussów, J.Brahmsa, G.Verdiego, C.Saint-Saensa oraz kompozytorów nurtów narodowych i muzyki współczesnej),  różnych epok (baroku, klasycyzmu, romantyzmu, poczatku XX wieku oraz muzyki współczesnej) i stylów muzycznych,

... uzupełnione o słynne utwory muzyki rozrywkowej (transkrypcje przebojów XXw. - klasyka muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej, bajkowej) i ludowej ... w wersji klasycznej.

Absolutnie wyjątkowy program koncertów łączy w sobie elementy żywej muzyki poważnej w wirtuozowskim wykonaniu ze znakomitą rodzinną rozrywką oraz elementami pierwszej muzycznej edukacji najmłodszych.

Koncerty FILHARMONII malucha odbywają się w specjalnie do tego celu przygotowanych salach koncertowych lub filharmoniach. Trwają do 60 minut.

Grupa BUJNOWICZ
Close
© 1997-2020 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
email: mail

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.