Organizator w Katowicach

Impresariat Muzyczny Concerto

Organizator w Częstochowie

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie

Współorganizator w Katowicach

Filharmonia Śląska

Współorganizator w Częstochowie

Filharmonia Częstochowska

Mecenas Kultury

Szkoła muzyczna Yamaha

Oferta impresaryjna

Istnieje możliwość organizacji Koncertów "FILHARMONII malucha" w innych miastach! Warunkiem jest spełnienie wymagań organizacyjnych, technicznych i marketingowych, które są niezbędne do realizacji projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą impresaryjną. W jej zakresie zapewniamy:

specjalistyczne know-how koncertowe (m.in. wiedza nt. tworzenia budżetu organizacyjnego, zezwoleń na organizację imprezy masowej, zapewnienia bezpieczeństwa, opłat ZAIKS, ubezpieczeń OC, współpracy z lokalnymi sponsorami i instytucjami współorganizującymi, polityki reklamowej i komunikacyjnej wydarzenia),

prawo do korzystania ze znaku "FILHARMONIA malucha" oraz systemu sprzedaży internetowej biletów na www.filharmoniamalucha.pl,

a także Artystów oraz specjalistów obsługujących i zapewniających profesjonalne przygotowanie koncertu. Zważywaszy, że w organizacji imprezy współpracuje wiele firm i instytucji - impreza wymaga wiele wcześniejszych przygotowań (co najmniej dwa miesiące przed planowanym terminem koncertu).

W sprawie uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z:

Dyrektorem Zarządzającym Marcinem Bujnowicz
e-mail: marcin@bujnowicz.pl
GSM: 601 486 156

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami: (oferta impresaryjna, prezentacja wydarzenia, rider techniczny)

Grupa BUJNOWICZ
Close
© 1997-2020 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
email: mail

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.