Organizator w Katowicach

Impresariat Muzyczny Concerto

Organizator w Częstochowie

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie

Współorganizator w Katowicach

Filharmonia Śląska

Współorganizator w Częstochowie

Filharmonia Częstochowska

Mecenas Kultury

Szkoła muzyczna Yamaha

Działalność FILHARMONII malucha

FILHARMONIA malucha jest znakiem zastrzeżonym przez BUJNOWICZ Konsorcjum w Urzędzie Patentowym RP
(kategoria i nr ochrony - TOW: (111) 243154). 

Głównym przedmiotem działalności FILHARMONII malucha jest organizowanie koncertów muzyki klasycznej dla maluchów, niemowlaków i dzieci w brzuszkach oraz ich rodziców. Naszą specyfikę kształtujemy przez odpowiedno dobrany repertuar dostosowany do percepcji dzieci, jak i podejmowane działania dodatkowe wokół FILHARMONII malucha tj. edukacja, impresariat, wydawnictwa, sponsoring, komunikacja. W zakresie głównej działalności FILHARMONIA malucha współpracuje z instytucjami kultury, współorganizatorami koncertów. 

Ważną częścią działalności artystycznej FILHARMONII malucha jest edukacja. W jej ramach proponujemy działania adresowane do najmłodszych Fm dzieciom oraz ich rodziców Fm rodzicom. Zależy nam, aby dzięki uczestnictwu w naszych koncertach, dzieci i ich rodzice kojarzyli sale koncertowe jako miejsca przyjazne sobie i wracali do nich już jako dojrzali miłośnicy muzyki (melomani). Decyduje o tym wysoka wartość artystyczna i edukacyjna imprez, ale także regularność i atrakcyjność prezentacji muzycznych zapraszanych wykonawców.

Osobnym nurtem działalności FILHARMONII malucha jest impresariat. Naszą ambicją są cykliczne koncerty dla maluchów, niemowlaków i dzieci w brzuszkach w innych miastach Polski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

FILHARMONIA malucha planuje także prowadzenie działalności wydawniczej, ukierunkowanej na edukację rodzicielską. Mając na uwadze słowa Zoltána Kodály, że "wychowanie muzyczne dziecka należy rozpocząć 9 miesięcy przed urodzeniem .... MATKI" będziemy publikować edukacyjne broszury i programy koncertowe, a także wydawać płyty CD z myślą o rodzicach najmłodszych miłośników muzyki.

Szczególną wagę FILHARMONIA malucha przywiązuje do współpracy z biznesem. To odpowiedź na potrzeby firm, które chcą lepiej i bardziej efektywnie docierać do nowych klientów, wzmacniać ich lojalność i podnosić świadomość marki, a tym samym swoje zyski. W związku z rosnącym zainteresowaniem najlepszych firm kulturą i sztuką jako dynamicznym nośnikiem informacji handlowej oraz biorąc pod uwagę zróżnicowane zapotrzebowania Klientów, FILHARMONIA malucha opracowała profesjonalne nośniki reklamy oraz narzędzia kształtowania wizerunku z wykorzystaniem magicznej mocy muzyki.

Grupa BUJNOWICZ
Close
© 1997-2020 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
email: mail

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.