Organizator w Katowicach

Impresariat Muzyczny Concerto

Organizator w Częstochowie

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Częstochowie

Współorganizator w Katowicach

Filharmonia Śląska

Współorganizator w Częstochowie

Filharmonia Częstochowska

Mecenas Kultury

Szkoła muzyczna Yamaha

Gorąco namawiamy wszystkich dziennikarzy do z współpracy z "FILHARMONIĄ malucha". Biuro prasowe reprezentowane przez rzecznika prasowego jest do Państwa dyspozycji.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą artystyczną działalnością i prosimy  Państwa o kolejne zapowiedzi koncertów, relacje, recenzje, wywiady. My natomiast postaramy się o szybkie dostarczanie wszelkich niezbędnych informacji, które temu właśnie posłużą.

Dzięki Państwa wiadomościom na temat zdarzeń muzycznych w ramach "FILHARMONII malucha" stale rośnie społeczność wiernych Melomanów!
Serdecznie zapraszamy!

Grupa BUJNOWICZ
Close
© 1997-2020 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
email: mail

 

 

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.